Misją MEDICAL BETA  jest utrzymanie swoich Klientów w jak najlepszym zdrowiu. Jesteśmy do tej misji zobowiązani, dlatego wszelkimi sposobami będziemy dążyć do rozwijania współpracy z Państwem , aby z troską i skutecznością dbać o Państwa zdrowie.

MEDICAL BETA jest Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym na rynku koszalińskim od 1998 roku. Obsługujemy pacjentów z Koszalina , jego okolic oraz osoby z całej Polski będące gościnnie na naszym terenie. Bezpłatnie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej lekarskiej i pielęgniarskiej obsługujemy pacjentów, którzy złożyli deklaracje przynależności do naszych lekarzy i pielęgniarek. Od początku zakładaliśmy , że firma będzie się rozrastała, bo wszystkiego od razu nie dało się zbudować, ale tempo rozwoju oraz szybko rosnące zaufanie klientów przerosło nasze oczekiwania .

Dzisiaj w naszej przychodni , znajdującej się w dwóch lokalizacjach kompleksowo możemy obsłużyć pacjenta , uwzględniając podstawową opiekę zdrowotną , diagnostykę , leczenie specjalistyczne, rehabilitację i fizykoterapię oraz medycynę pracy. Pod opieką naszego personelu znajdują się pracownicy wielu firm , urzędów , innych centrów medycznych , towarzystw ubezpieczeniowych . Z porad , konsultacji i diagnostyki Medical Beta korzysta rocznie kilkanaście tysięcy  pacjentów, zarówno z Koszalina i okolic , jak i spoza naszego regionu . W naszej przychodni nic nie jest przypadkowe , począwszy od personelu , który jest odpowiednio wykwalifikowany poprzez partnerów a skończywszy na pacjentach. Szczególną troską otaczamy dane Pacjenta, które zostały nam powierzone przez nich samych i naszych Partnerów biznesowych.

Personel Medical Beta jest doświadczony i przygotowany do profesjonalnej obsługi każdego klienta pod kątem bezpieczeństwa , wygody i procedur medycznych. Mamy rozbudowane kontakty z placówkami współpracującymi , gdzie możemy pośredniczyć w organizacji każdej procedury diagnostycznej czy też wysoko specjalistycznej konsultacji.

Z satysfakcją od wielu lat jesteśmy w gronie instytucji i firm wspierających działalność kulturalną w Koszalinie. Sponsorujemy Bałtycki Teatr Dramatyczny oraz Filharmonię Koszalińską. Są to prestiżowe instytucje kultury koszalińskiej, z którymi z wielką przyjemnością podjęliśmy współpracę.

Serdecznie Państwa zapraszam do korzystania z naszych usług , a firmy z kompleksowej opieki medycznej w zakresie medycyny pracy.

Małgorzata Gasińska
prezes Medical Beta